Nasze stojaki i słupki na targach motoryzacyjnych

 

Choć mówiąc o reklamie mamy dziś na myśli przede wszystkim tą, która dociera do nas za pośrednictwem środków masowego przekazu, nie oznacza to wcale, że inne jej formy nie są już tak istotne albo nie mają wpływu na decyzje konsumentów. O zainteresowaniu reklamą na żywo świadczą choćby imprezy targowe, które gromadzą dziesiątki wystawców i setki gości. Najlepiej jest to widoczne podczas targów motoryzacyjnych.

Jak zorganizować stoisko targowe?

Wystawcy przygotowujący się do targów motoryzacyjnych muszą liczyć się z tym, że przyjdzie im zmagać się ze szczególnym wyzwaniem. Targi takie są okazją do wypromowania nie tylko najnowszych modeli samochodów, ale również innych rozwiązań związanych z szeroko rozumianym rynkiem motoryzacyjnym. Zainteresowanie klientów jest niemal pewne, jeśli jednak ciekawość ma przerodzić się w konkretne decyzje zakupowe, konieczne staje się zadbanie o to, aby stoisko targowe prezentowało się znakomicie.

Bardzo często o sukcesie przesądzają szczegóły. Nic nie da znakomity personel i ciekawe wyeksponowanie produktów, jeśli stoisko nie będzie rzucać się w oczy. Trudno też liczyć na duże zainteresowanie oferowanymi rozwiązaniami, jeśli potencjalni klienci przepychający się w tłumie zwyczajnie je staranują. Ten ostatni problem może być szczególnie poważny w odniesieniu do targów motoryzacyjnych. Często pojawiają się na nich nieprzebrane tłumy, gdy zaś osoby nieprzyzwyczajone do tłoku znajdują się nagle w większej grupie, mogą być zdezorientowane i nie zachowywać się racjonalnie. Na szczęście, jesteśmy w stanie zaproponować proste i efektywne rozwiązanie.

Stojaki i słupki na targach motoryzacyjnych

Nasza firma znana jest ze znakomitych potykaczy, stojaków informacyjnych oraz stojaków przeznaczonych na ulotki i foldery reklamowe. Jednym z ważniejszych elementów przygotowanej przez nas oferty są jednak również słupki odgradzające ze sznurem lub taśmą. Propozycje takie sprawdzą się znakomicie nie tylko podczas niewielkich spotkań branżowych, gdzie ich zadaniem jest przede wszystkim pomaganie w lepszej organizacji przestrzeni. Można na nie liczyć także podczas największych imprez targowych. Można było się o tym przekonać choćby podczas Poznań Motor Show i Warsaw Motor Show, a więc imprez targowych zaliczanych nie tylko do największych, ale i najbardziej prestiżowych z tych, jakie odbywają się w naszym kraju.

 

Słupki odgradzające ze sznurem i z taśmą

Nasza oferta obejmuje zarówno słupki odgradzające ze sznurem, jak i te, w których sznur jest zamieniony przez taśmę. Klienci zwykle wybór uzależniają od własnych upodobań estetycznych, choć bywa i tak, że podjęcie decyzji zakupowej ułatwia charakter zbliżającej się imprezy.

Gdy w grę wchodzą targi, konieczne staje się połączenie ze sobą dwóch zadań, jakie mają do spełnienia słupki odgradzające. Na pierwszy plan niezmiennie wysuwa się to, że powinny one informować potencjalnych klientów o tym, że w danym miejscu zaczyna się stoisko i choć wystawca zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą, sugeruje, aby odbyło się to w sposób odpowiedzialny, bez ryzyka uszkodzenia elementów wyposażenia. Nie bez znaczenia jest jednak i to, że konstruując stoisko wystawowe powinniśmy pamiętać o spójności firmowego wizerunku. Jeśli więc firma promuje się jako podmiot solidny, innowacyjny i stawiający na wysoką jakość swoich produktów, nie może wykorzystywać słupków odgradzających niskiej jakości, sprawiających wrażenie starych i zniszczonych.

Połączenie funkcji estetycznej i użytkowej jest możliwe przede wszystkim wtedy, gdy zadba się o kilka czynników w tym samym czasie. Atrakcyjna z punktu widzenia klienta kolorystyka powinna więc współgrać z wysokiej jakości materiałami wykorzystanymi do produkcji słupków. W tym miejscu warto poczynić zresztą jeszcze jedno zastrzeżenie. Wielu kupujących uważnie analizuje wygląd taśmy lub sznura i jest to zrozumiałe, mamy bowiem do czynienia z elementami w największym stopniu rzucającymi się w oczy. Konieczne jest jednak przyjrzenie się krytycznie także samym słupkom. Te najlepsze zwykle są wykonane ze stali, charakteryzuje je przy tym prosta budowa i obecność ciężkiej podstawki. To właśnie ona wydaje się mieć zresztą szczególnie duże znaczenie. Powinna zapobiegać przewróceniu się słupka nawet pod naporem dużej siły, warto więc w szczególny sposób upewnić się, że jej jakość nie budzi niczyich zastrzeżeń. Co ciekawe, od niedawna z powodzeniem można też wykorzystywać słupki plastikowe. Można stosować je nawet na stoiskach zewnętrznych, a ich wytrzymałość nie jest wcale mniejsza niż ma to miejsce w przypadku urządzeń ze stali.